Nişan Fotoğrafı

Nişan Fotoğrafı

Nişan gününün anılarda en güzel şekilde yer etmesi elbette çok önemlidir. Fakat bunun yanında güzel çekilmiş video kamera ve fotoğraf görüntüleri de bir o kadar önemlidir. 

Eğer nişanınızı aile arasında küçük bir nişan olarak düşünüyorsanız video kamera çekimini ve fotoğraf çekimini aile içerisinden fotoğraf çekmeyi seven birisinden rica edebilirsiniz. Çevrenizde böyle birisi yok ise bir arkadaşınıza bu görevi verebilirsiniz.

Çekimi yapacak yakınınıza kadraj konusunda uyarılar yapmayı unutmayın. Fotoğraftaki bireylerin ayaklarınında fotoğrafa alınması ve kenarlardan boşluk olması önemlidir. Böylece daha estetik fotoğraflar çekilebilir.

Eğer çekim için profosyonel bir yerden yardım almak istiyosanız, ayrıntıları mutlaka konuşun. Tören süresinin uzaması problem olabilir. Bu konuda önceden bir anlaşmaya varılmalıdır. Kayıtların kaset ile mi, CD ile mi verileceği, DVD formatında mı, VCD formatında mı olacağı, kaç kopya verileceği ayrıntıları da önceden konuşulması gereken durumlardır. 

Salonda yapılan nişan törenlerinde fotoğraflar tören sırasında çıkarılıp davetlilere satılmak istenecektir. Fotoğrafların tane fiyatınıda önceden öğrenin. Nişan töreni sahibi olarak sizin fotoğraflar için ödemeniz gereken  bedel davetlilerdekinden daha az olmalıdır. En azından yarı fiyatına alabilmelisiniz. Bunun içinde önceden anlaşılması gerekir. Fotoğraf veya video çekimini yapacak kişinin aile fertlerini tanıması önemlidir. Böylece çekim yaparken önem sırasına dikkat edebilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.
Hediye İzmir, izmir hediyelik eşya firması,kişiye özel hediyeler © 2019
Design: Nafiz ÖZVEREN
Hızlı Promosyon